WZNAWIAMY EGZAMINOWANIE

przy zachowaniu wszystkich standardów sanitarnych wymaganych przez przepisy prawne i zalecenia ochrony przeciwepidemicznej:

 

  • Od dnia 27 kwietnia 2020 r. uruchamiamy egzaminy teoretyczne na wszystkie kategorie prawa jazdy oraz egzaminy praktyczne na kategorie A, A1, A2, AM, B+E, C, C+E, T oraz D dla osób, którym uzyskanie uprawnień jest niezbędne w życiu codziennym.
  • W pierwszej kolejności zapisujemy osoby, których egzaminy zostały odwołane po 12 marca 2020 r. w związku z zawieszeniem działalności przez WORD w Siedlcach.
  • Zapisy na egzaminy odbywają się osobiście w Biurze Obsługi Interesantów w Siedlcach ul. Składowa 46 oraz w Oddziale Terenowym w Garwolinie ul. Aleja Legionów 48. Prosimy o przygotowanie kompletu dokumentów wraz z potwierdzeniem dowodu wpłaty.
  • Od 23 kwietnia 2020 r uruchamiamy możliwość jazdy po placu manewrowym na Składowej 46 oraz Ziuty Buczyńskiej 3. W tym celu prosimy o ustalenie terminu telefonicznie z BOI 25 644 08 71 oraz wypełnienie formularza rezerwacji i dosłanie skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • Rozpoczęcie zapisów na egzaminy teoretyczne i praktyczne, dla osób wcześniej nie zapisanych, rozpoczynamy od dnia 29 kwietnia 2020 r. w tym celu należy zapoznać się z oświadczeniem o przystąpieniu do egzaminu.
  • Warunkiem dopuszczenia do egzaminu będzie podpisanie oświadczenia i przekazanie egzaminatorowi przed egzaminem. Druki oświadczeń będą dostępne również w siedzibie ośrodka.
  • Szkolenia dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego, kurs reedukacyjny w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałaniu narkomanii oraz kurs kierowania ruchem odbywać się będzie w zmniejszonych grupach wg harmonogramu na stronie internetowej zapisy pod nr tel. 25 633 33 87 bądź adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Egzamin praktyczny na kategorię AM, A1, A2 i A odbywać się będzie z wykorzystaniem wyłącznie własnego kasku i słuchawek (telefonicznych, przewodowych typu JACK). Nie ma możliwości korzystania z własnych urządzeń Intercom i Bluetooth.
  • Egzaminy praktyczne na kategorię B rozpoczynamy od 4 maja br.

 

KAŻDY ZDAJĄCY ZOBOWIĄZANY JEST WCHODZĄC NA TEREN OŚRODKA STOSOWAĆ MASECZKĘ OCHRONNĄ I RĘKAWICZKI

oświadczenie o przeprowadzenie egzaminu państwowego

oświadczenie o przeprowadzenie szkolenia