INFORMACJA dot. RODO

Co oznacza skrót RODO?

Odnosi się on do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Od 25.05.2018 r. zapisu na egzamin będzie można dokonać wyłącznie osobiście lub za pośrednictwem strony Info-Car.pl

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach informuje, iż odbędzie się spotkanie Dyrektora WORD w Siedlcach  z Kierownikami Ośrodków Szkolenia Kierowców w dniach: 

16.04.2018r. o godz 12 w Siedlcach ul. Składowa 46 oraz 17.04.2018r.  o godz 10  w Garwolinie Al. Legionów 48. 

O tym jak ważne jest poruszanie się po zmierzchu z odblaskami dowiedzieli się uczniowie Zespołu Oświatowego w Kotuniu. 4 kwietnia odbyło się tam spotkanie w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”.

O tym, jak bezpiecznie poruszać się po drodze, 12 lutego dowiedzieli się uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Parysowie. Spotkanie odbyło się w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” prowadzonej przez samorząd Mazowsza przy udziale Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach, garwolińskiej policji i straży.

WORD w Siedlcach informuje, iż ruszyły zapisy na egzaminy kategorii: A, AM, A1, A2. 

Zapraszamy !!!!